Erken boşalıyorum-Erken boşalmaya iyi gelen şifalı bitkiler nelerdir


Erken mi boşalıyorsunuz ? Partnerinizi memnun edemiyormusunuz ? ilişkilerinizden mutlu olamıyormusunuz ? Sertleşme sorununuz mu var işte bunların hepsine bir çözüm yolu var… Cinsel ilişkilerinizde partnerinizi ve kendinizi mutlu etmek istemeniz en doğal duygudur. 3 5 dakikalık bir ilişki olmaz soyunmaya gerek yok :) cinsel ilişkinizde mutlu olmak ve mutlu etmek için uzun süren ve güçlü bir performansa sahip olmanız gerekmektedir. Erken boşalmaya iyi gelen şifalı bitkiler otlar aşşağıda verdiğim konularda yer almaktadır.
1-Bal ile mentol karıştırılır, cinsel ilişkiden 3-5 dakika önce penise sürün. Bu, penisin kolay sertleşmesini ve geç boşalmasını sağlayacaktır.. Mentolde olan ferahlatıcı özellik ise partnerinizin ilişkiden daha fazla zevk almasını sağla­r.

2- 200 gr. Bal, 100 gr. dövülmüş turp tohumu ile karıştı­rılır sabah ve akşam birer kahve kaşığı yenilir. Bu karışım erken boşalmayı geciktirecektir.

3- Yaban sümbülü yapraklarından 5-6 tanesini bir bar­dak suda 1-2 dakika kaynatın, biraz soğuduktan sonra için. Bu sizin sinirlerinizi gevşetecek ve rahatlamanızı sağlaya­rak erken boşalmanızı geciktirecektir.

4- Melisa, Sarı kantoron gibi doğal rahatlatıcı bitki çay­larını içerseniz, sinir sisteminiz rahatlar ve daha başarılı bir cinsel temas sağlarsınız.
Bunlar gibi birçok şifalı bitki formülleri vardır. Kişilere ve kullanım sıklıklarına göre değişik sonuçlar verebilir.

Muz-bal-ceviz : Muz, magnezyum açısından zengindir. Aynı zamanda mutluluk hormonu endorfin açısından da zengin olması, afrodizyak etki yaratır. Ancak afrodizyak etkiyi maksimuma çıkarmak isteyenler, muzu bal ve ceviz eşliğinde yiyebilirler. Tabii kilo problemleri yoksa…

Çilek : Afrodizyak yiyecekler denildiğinde ilk akla gelen çilektir içeriğindeki vitaminler, cinsel organlara giden kan dolaşımını hızlandırdığından cinsel istek artar. Aynı zamanda endorfin ve serotonin salgılanmasını sağlar.

Badem-fındık-ceviz : İçeriğindeki doymamış yağ asitlerinin cinsel isteği arttırıcı etkisi nedeniyle en önemli afrodizyaklardandır. Ancak kalori bakımından günde 8 adetten fazla yenilmemesi öneriliyor.

Çikolata : Bilimsel açıklamalar, çikolatanın içeriğindeki ‘Phenylethylamine’ adlı kimyasal maddenin insana mutlu luk hissi verdiğini, cinsel heyecanı arttırdığını ortaya koyuyor.

İstiridye-havyar : Erkekler üzerinde etkilidir. Prostat. bezlerine doğrudan etki eden çinko bakımından zengindir Çinko, erkeklik hormonlarının yapımının artmasına neden olur. Cinsel isteği arttırır.

Hindi : Çinko bakımından istiridyeden daha zengindir.

Tarçın-vanilya : Kokusuyla insanı büyüleyen bu baharatlar, merkezi sinir sistemine etki ederek cinsel isteği arttırır.

Meyve suları : Sağlıklı ve dengeli beslenmede önemli bir yer tutan meyve suları, vücudun cinsel aktivite potansi. yelinin artması için de gereklidir. Daha etkili bir seks hayatı için özellikle bol A vitamini ile magnezyum içeren kayısını düzenli olarak tüketilmesi öneriliyor.

Ginseng : Geleneksel Çin ve Güney Amerika tıbbında cinsel gücü artırmak üzere kullanılan bir köktür. Bir araştırma, ginsengin cinsel isteği ve birleşme kapasitesini artırdığını ortaya koymuştur. Ginseng etkisini sinir sistemi ve yumurtalıklar üzerinden gösterirken, penis bölgesine gelen kan damarlarını da etkileyerek erkeklerdeki ereksiyon kali­tesini de artırabilmektedir.

6 thoughts on “Erken boşalıyorum-Erken boşalmaya iyi gelen şifalı bitkiler nelerdir

  1. Pingback: Sağlık - Penis Büyütme

  2. Pingback: Penis Büyütme, Sağlık Pasajı, sağlıklı yaşam bilgileri, güzellik formülleri, hastalıkların tedavi yolları

  3. Hello. Dude, of course I would like to help. Site you want me to help with health related topics. What is the name your site, I’ll look for him I’ll help you. by the way my name is Adnan. What is yours?

  4. If you could e-mail me with a few suggestions on just how you made your blog look this excellent, I would be grateful.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>