öksürük kesmek için

öksürük, öksürük nasıl geçer, öksürük kesmek için, öksürük kesilmesi için ne yapılmalı, öksürük tedavisi, öksürük geçirme yolları, öksürüğe iyi gelen şeyler, öksürüğe iyi gelen şifalı bitkiler, öksürüğüm hiç geçmiyor, çok  öksürüyorum, öksürük için karışımlar.

Öksürüğünüz kesilmiyorsa ne yapmanız gerekiyor.

- Ihlamur çayı kronik öksürüğü keser. Ter ve balgam söktürücüdür.
- Andız otu kökü ezilip balla karıştırılarak yenirse öksürüğü dindirir, balgamı söker.
- Ardıç taze meyvelerinin ezilmesi ile elde edilen şurup öksürüğe çok iyi gelir.
- Böğürtlen yaprakları içeriği oluşmadan toplanıp gölgelikte demetler halinde kurutulur ve bundan yapılan şurup kanı temizler, öksürüğe, iyi gelir.
- Ebegümeci göğsü yumuşatır. Öksürük kesici olduğundan bronşite ve nezleye iyi gelir. Bulantı ve kusmalara karşı da yararlıdır.
- Gelincik çiçeklerinden yapılan şurup, ağrıları dindirici ilaç olarak kullanıldığı gibi öksürüğe ve öksürük gıcığına etkilidir.

One Thought on “öksürük kesmek için

  1. Pingback: | Tr Son Haber

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation

Online Radyo dinle Turkce Dublaj Online Film izle Toplist, Siteni Ekle, Reklam Yap, Link Takas, Hit Kazan iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle günlük elbise modelleri
yes