Reishi Sulu Ekstrakt nedır faydası nedır?


GANODERMA LUCIDUM (RED REİSHİ)caglar network güvencesi ile natural organık bolumu gıda kısmında bulabılırsınız.

Reishi,”Ölümsüzlük mantarı”,”yaşamın iksiri”,”hayat ağacı”,”mucize ilaç”,”imparatorların mantarı”,”büyülü mantar”,”kutsal mantar”ve “dünyanın nektarı olarak bilinmektedir. Efsane mantar reishi artık “Rei-shi” markasıyla sıvı ekstrakt olarak Türkiyede üretiliyor!!!cok önemli ve insanlara faydalı kanser artık dert olmasın .

NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ

Ganoderma Lucidum mantarında,miselinde ve sporlarında 400 ün üzerinde biyolojik aktif bileşen bulunmaktadır.Bunlar polisakkaritler,triterpenler ,alkaloidler,nükleotitler,steroller,lektin ,protein ve iz elementlerdir.İçeriğinde ağrı kesici etki olduğu bilinen adenosin,karaciğeri toksinlerden koruyucu etkisi olan RS-ganodermik ve ganasterone ,anti-tümör ve antienflamatuar etkisi olan glukanlar ve polisakkaritlerde bulunmaktadır.

GANODERMA LUCİDUM(RED REİSHİ); JAPONYA SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN KANSERE KARŞI TEK DOĞAL İLAÇ OLARAK KABUL EDİLMİŞTİR.

TRITERPENLERDEN GANODERMİK ASİT, KARACİĞER KANSERİNDE TÜMÖR GELİŞİMİNİ ENGELLEDİĞİ KANITLANMIŞTIR.(WASSER 2005)

ABDDE YAPILAN BİLİMSEL ÇALIŞMA SONRASI MEME VE PROSTAT KANSERLERİNİN ÖLÜMSÜZLÜK MANTARLARI İLE YOK EDİLEBİLECEĞİ KANITLANMIŞTIR.(ABDde Methodist Araştırma Enstitüsü,Kanser Araştırmaları Laboratuvarı)

Efsane mantar Reishi, 2000 yılı aşkın süreden beri,Çin ve Japon hakları tarafından sağlıklı yaşam ve uzun ömür için kullanıla gelmiş,özellikle karaciğer bozuklukları,kanser,bronşit,artrit ve hipertansiyon gibi rahatsızlıkların tedavisinde doğal ilaç olarak tercih edilmiştir. Reishi,doğada ölü ya da ölmekte olan meşe,karaağaç ve akçaağaç gibi bitkilerin üzerinde yetişmektedir.

ÖZETLE

Kansere karşı koruyucu (antitümör) etkileri yanında efsane mantar reishi;kalp,beyin,karaciğer ve akciğer koruyucusudur.Bağışıklık sisteminide güçlendirerek hastalıklara karşı direnci arttırmakta,akne,adet düzensizliği,Alzheimer,anoreksiya,astım,bronşit,depresyon,eklem romatizması,epilepsi,hemoroid,hipertansiyon,kanser,kireçlenme,kronik hepatit,katarakt,obezite,gut,nezle,rinit,retinal pigment dejenerasyonu,saç dökülmesi,nefrit,nevrasteni,ülser ve uykusuzluk gibi birçok hastalığın tedavisinde etkili olduğu belirtilmektedir.(Ooi 2000,Chen ve ark.2004,Liu ve Zhang 2005)

Son yıllarda Ganoderma Lucidumun tıbbi etkisine yönelik olarak çok sayıda araştırma yapılmıştır.Bu konuda yapılan araştırmaları www.pubmed.com adresinden kontrol edebilirsiniz.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığının 25.03.2011 tarih ve G06-3285 sayılı izni ile üretilmiştir.

TIBBİ ETKİLERİ

Anti Tümör Etkisi

Antioksidant Etkisi

Kolesterol Üzerine Etkisi

Hipertansiyon Üzerine Etkisi

Antibakteriyel Etkisi

Antiviral Etkisi

Kanın Pıhtılaşmasına Etkisi

Bağışıklık Düzenleyici Etkisi

Kullanımı : Sabah Akşam aç karna yarım çay bardağı içilmesi önerilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>