En İyi Cinsellik Pozisyonları 2020

0
8
görünümler
blank

En iyi seks pozisyonları 2020

Makalemizde yanıt veren misyoner pozisyonu oldukca sayıda çift kişilik odada son aşama yürekli değil. Yatağa girme ile ilgili olarak, pek bir çok genel olarak bakan, köpek, cowgirl şeklinde dış alışılmış pozisyonları ilerletmeyecektir. Her durumda, bu şekilde olması gerekmez. Size ve kabahat ortağınıza daha iyi zirve noktaları verebilecek oldukca sayıda yaratıcı cinsel yer vardır ve bunların hiçbiri vücudunuzu anormal şekillere yerleştirmenizi beklemez. 45 tanesini senin için topladık.45 aşırı, bunu bildiğiniz gibi, sadece endişelenmeyin. Bir menü düşünün. Durumda mizaç içindesin, bir seçimi girişimi, bunun için bakım, Özet ile devam etme durumunda. Her acayip pozisyondan oldukca azı her çift için yararlı olabilir. Bir pozisyon nefesinizi kesmediği için, ötekinin yapamayacağı anlamına gelmez.

1-Bacak Omuza:

Seks Pozisyonu 2 300x198, Sağlık Anne Hamilelik Seks Pozisyonu 3 300x198, Sağlık Anne Hamilelik Seks Pozisyonu 4 300x198, Sağlık Anne Hamilelik Seks Pozisyonu 5 300x198, Sağlık Anne Hamilelik

inanılmaz klitoris tahrik. Journal of Sex and Sexual Therapy’de gösterilen bir araştırmaya nazaran, evangelist bir pozisyonda doruğa ulaşamayan bayanlar bu durumu kullandığında, zirve nüksünde %56’lık bir artış oldu. Değişik araştırmalar, %73’e kadar daha kayda kıymet bir başarı ve bildirim yükseltmesi önermektedir.Teknik: bu pozisyon ergonomik olarak öğretmen pozisyonuna benzer, gene de vücudunuz marjinal olarak daha yüksektir ve sonradan kalır. göğsünden göğsüne olmak yerine, göğsünüz omuzlarında. Kalçalarını yükseltmek için hanım avantajlarını 45 dereceye kadar büküyor. bu, klitorisiyle beraber devamlı temas halinde kalmanızı sağlar.Deneyin: bacaklarını düzeltmek için bayanı kaldırın. Bu bacakları iterken kalçalarınızı çeşitli santimetre indirin.İpucu: yükseliş ve düşüşün aksine ek bir teşvik oluşturmak için geri dönün ve ilerleyin. Pozisyon, dolambaçlı bir hareket esnasında rolünüzü ilerletmeniz durumunda hanımefendi için daha yüksek olabilir.

 

2-Sıkıştırma:

Seks Pozisyonu 1 300x198, Sağlık Anne Hamilelik

kan aynı şekilde seçmeli kafanıza akacak!Teknik: yatağın sokmasını yeniden ziyaret edin ve sırt üstü yatın, başınızın ve omzunuzun yanında yere yatın ve ek olarak Hanımefendi şu andan itibaren üstünüzde. Kafanıza akan kan, orgazmdan sonrasında son aşama garip duygular yaşamanıza destek olacaktır.

3-Güç Gösterme:

Seks Pozisyonu 3 300x198, Sağlık Anne Hamilelik

bilhassa klitorisinin bir kısmı extra kırılgan olan bayanlar için hakkaten parlak bir pozisyon.Tekniği: hanım yatağın kenarında yatıyor olsa katta yay. bacaklarından birini kaldırın ve bu bacağın ellerini kötüye kullanmasına yardım etmesini tavsiye edin. Kalçanın bir kısmı kalktığında, vuruşlarınıza birazcık daha çok katkıda bulunmak ve ideal noktayı fark etmenize destek olmak için bir dokunuş hareket ettirebilir.Deneyin: bu çizgiler süresince birazcık hareket etmek için onu kaldırın, ritmi alma seçeneğine haiz olacaksınız.İpucu: oral cinsellik yöntemiyle dilinize dokunduğunuzda eklemlerinizi güçlendirin. Parmağın içindeki kırılgan doku ve zahmetli kemikler tarafınca meydana getirilen farklılaşma büyüleyici hisler yaratabilir.

4-Cowgirl Dominant kadın:

Seks Pozisyonu 4 300x198, Sağlık Anne Hamilelik

hanıma denetim sağlar. G-noktası kışkırtma ve orgazm için kurnaz.Teknik: bu poz, bir bayanın üstte olduğu herhangi bir yer, en kolay cinsel pozlardan biridir, zira bir hanıma denetim vermek, ona hız ve derinlik kazandırmak, ona zihinsel bir hareket özgürlüğü vermek şeklinde oldukca çeşitli görünüm ve duyguları iyi mi çerçeveleyeceğini öğrenir. Sığ ve derin bölümler için bağışlar. Bu pozisyondaki gelişmeler vajinanın ön üçte birini canlandırır ve bu en kırılgan yer olabilir.Deneyin: göğsünüzü göğsünüze yatırın, bayanın bacaklarını bacaklarınızın üstüne uzatmasına izin verin. Ayaklarını ayaklarına koymalı ve dişi hususi kısımlarını ve erektil organ boşluğunu kemiğinize iterek daha mutlu olmalıdır.Üstünden dehşet verici olmaya zirve hakim onun için daha rahat üretim yapabiliriz meğer o denli ipucu: ona fizyolojik olarak animasyon ve ağız. yüksek seçeneği sözlü hanım squat pozisyonu yüksek olduğu yerden hareket yaparak onu canlandırmak gerekir.

5-Sevişirken Dominant:

Seks Pozisyonu 5 300x198, Sağlık Anne Hamilelik

anlayışlı G-noktası stimülasyon.Teknik: yatağın sokmasına yada ayaklarınızın yanında yere otururken oturun. hanım size ihanet eder ve bacaklarınızın içinde otururken size doğru eğilir. Koltuğun kollarını tutarak ya da ayaklarıyla beraber iterek ileri geri gider. Bölümün amacı, yöneticilerin sırtını çevirerek, ve kasık içine kalçalarına basın. köpek pozisyonu bir adamın gücü ile açıklansa da, bu pozisyon bir bayanı baskın yapar. bu, her biriniz için minimum karmaşık durumlardan biri yapar.Deneyin: genç bir hanımefendi, aranıza girerek penisi, topları ve API’Yİ canlandırabilir. Ara içinde, onun areolas canlandırmak için seçeneğiniz olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz