Hamile Kalma Pozisyonları Arayanlara 5 Tavsiye!

0
9
görünümler
blank

Hamile Kalma Pozisyonları Arayanlara 5 Tavsiye!

“Hamile kalmak için en ideal cinsel ilişki pozisyonları neler?” diye merak edenlerdensen bu yazı tam sana bakılırsa. Önerilerimize geçmeden ilkin yazdığımız pozisyon çeşitlerinin herhangi bir kesinlik belirtmediğini de izah edelim. İşte, yaşamını küçük bir bebekle taçlandırmak isteyen anne adayları için önerdiğimiz 7 hamile kalma pozisyonu! Bolca talih.

1. En süratli hamile kalma pozisyonu: Misyoner pozisyonu

misyoner pozisyonu Hamile Kalma Pozisyonları Arayanlara 5 Tavsiye!

Bazıları misyoner pozisyonunun hamile kalmak için en iyi seçeneklerden biri bulunduğunu düşünür. Kadının sırtüstü yatmış olduğu, adamın ise kadının üstünde olduğu bu pozisyonda, boşalma esnasında hanım sırtüstü yatmış olduğu için pelvise daha yakın bir penetrasyon oluşur. Böylece spermlerin yumurtaya yetişmesi için daha çok zamanı olur.

Ek olarak adam ve kadının karşı karşıya bakması sebebiyle duygusal bir sevişme pozisyonu bulunduğunu söyleyebiliriz.

2. Doggy pozisyonu

dogy pozisyonu Hamile Kalma Pozisyonları Arayanlara 5 Tavsiye!

Köpek pozisyonu olarak da malum doggy, derin bir penetrasyon sağlaması sebebiyle hamile kalmak için pozisyonlar arayanların tercihleri içinde. Doggy pozisyonunda sen dizlerinin ve ellerinin üstünde dururken, partnerin arkanda olur. Sperm pelvise yakın bir yerde toplanır.

“Hamile kalmak isterim.” diyen her anne adayının denemesi ihtiyaç duyulan doggy, adamların sevilmiş olduğu pozisyon çeşitlerinden biri hem de. Partnerinin orgazm yoğunluğunu artırır. Cinsel ilişki bittikten sonrasında ise spermin yumurtalığa yerleşmesi için sırtüstü uzanman iyi olabilir.

3. Hamile kalmak için yatış pozisyonlarından diğeri: Bacak omuza pozisyonu

bacak omuza resmi Hamile Kalma Pozisyonları Arayanlara 5 Tavsiye!

 

Eğer doggy pozisyonunu seviyor fakat partnerinin yüzünü görebilmeyi istiyorsan, bu pozisyon tam senlik! Bacak omuza pozisyonunda sırtüstü yatıp, bacaklarını partnerinin omuzlarına koymalısın. Bu stili yatağın kenarında yatıp, partnerinin ayağa kalkmasını sağlayarak da uygulayabilirsin.

Bacaklarının yukarıda olması sebebiyle hamile kalma ihtimalini arttıran en güzel pozisyonlardan biri olduğu düşünülüyor

4. Yan yatış pozisyonu

yan tatis pozisyonu resmi Hamile Kalma Pozisyonları Arayanlara 5 Tavsiye!

Yan yatış pozisyonu, çiftler için konforlu alternatiflerden biridir. Eğer stresli hissediyorsan, bu pozisyonu denemelisin. Partnerinin spermlerinin pelvisine 90 derecelik bir açıyla yan yatmış bir halde girmesini sağlamış olduğu için en etkili hamile kalma pozisyonları içinde yer alır.

Ek olarak bunu bir tek çocuk yapma pozisyonu olarak değerlendirme, cinsel birleşme ve sonrası için de duygusal bir seçenek kendisi.

5. Basket pozisyonu

basket pozisyonu resmi Hamile Kalma Pozisyonları Arayanlara 5 Tavsiye!

Basket stili, çiftler tarafınca en oldukça tercih edilen hamilelik pozisyonları arasındadır. Bu pozisyonda dik bir halde partnerinin kucağında oturman ve bacaklarınla belini sararak ilişkiyi devam ettirmen gerekir.

Çocuk yapmak için uygun pozisyonlar içinde olmasının yanı sıra, yumurtlama döneminde bulunduğunu fark ettiğin ve yatağının olmadığı herhangi bir zamanda partnerinle cinsellik yapabilmeni de sağlar. Bedeninin hamile kalmak için elverişli zamanını kaçırmamana destek sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz